facebook login
DC Comics Characters

Czy waszym ulubionym bohaterem jest Superman, a może tą bitwę powinien wygrać Batman? Rozstrzygnijmy kto jest naszą ulubioną postacią z universum komiksów DC
Ta bitwa jest już zakończona.
Zapraszamy do głosowania w innych bitwach
Zwycięzca: Green Arrow (Oliver Queen)
555
PKT
Green Arrow (Oliver Queen)

Green Arrow jest superbohaterem, który walczy z przestępczością przy użyciu łucznictwa, sztuki walki i technologii. Jako Oliver Queen mieszka w Star City i jest znany jako bogaty playboy, przemysłowiec miliarder, znany z otwartości liberalny polityk. Jest to jednak tylko przykrywka dla jego misji, którą jest spełnienie ostatniej woli ojca i wyleczenie miasta z "nowotworu bogatych przestępców"..

0
PKT
Batman (Bruce Wayne)

Batman to superbohater, obrońca Gotham City. Mężczyzna ubrany jak nietoperz, walczy ze złem rozsiewając strach w sercach przestępców na całym świecie. Jego sekretna tożsamość, Bruce Wayne, znany przemysłowiec, miliarder i playboy. Mimo że nie posiada supermocy jest jednym z najmądrzejszych na świecie wojowników.

0
PKT
Superman (Clark Kent)

Superman jest najpotężniejszą istotą na Ziemi, obcy imigrant nazywający się Kal-El z planety Krypton , który wychował się w Smallville , Kansas , by stać się amerykańskim superbohaterem. Wychowany w wysokim poszanowaniu ideałów moralnych, używa swojej niesamowitej siły, szybkości lotu i różnych innych supermocy do walki ze złem i ochrony niewinnych. Jego alter-ego to Clark Kent , dobrze wychowany reporter pracujący dla Daily Planet w Metropolis .

0
PKT
Robin/Nightwing (Dick Grayson)

Dick Grayson jest orginalnym Robinem, pomocnikiem Batmana. Ostatecznie wyrósł z tej roli i inspirowany przez Supermana stał się Nightwing'iem. Jest on również adoptowanym synem Bruca Wayne'a, po katastroficznym wypdku jego rodziny "Niesamowitych latających Graysonów", który tylko on przeżył.

0
PKT
Wonder Woman (Księżniczka Diana)

Diana to córka królowej Amazonek Hippolity. Nie zachowywała swojej tożsamości w tajemnicy. Opuściła Themyscire z misją niesienia pokoju, załagadzania sporów mężczyzn.. choć nie zawsze bez użycia siły.

0
PKT
Flash (Barry Allen)

Barry Allen to Flash, najszybszy żyjący człowiek. Wykorzystuje swoją super-prędkość, dochodzącą do Prędkości Światła by stać się pogromcą kryminalistów. jest następcą pierwotnego Flasha Jay'a Garrick'a i poprzednikiem swojego siostrzeńca Wally'iego West'a.

0
PKT
Catwoman (Selina Kyle)

Catwoman jest znana zarówno jako super-bohaterka, jak i super-złoczyńca. Rozpoczyna swoją karierę okradając Batmana, w którym potem się zakochała. Pomimo jej nikczemnego charakteru, potrafi ciężko pracować by chronić Gotham City.

0
PKT
Green Lantern (Hal Jordan)

Hal Jordan to najbardziej znany Green Lantern. Był pierwszym człowiekiem, którego dopuszczono do tego korpusu oraz jest nieraz opisywany jako możliwie największa Green Lantern wszechczasów.

0
PKT
Raven (Rachel Roth)

Ciemna, nastrojowa Raven, jest córką kobiety Angel'i Roth i demona Emperor Trigon. Raven urodziła się i wychowała w pacyfistycznej rzeczywistości zwanej Azarath, po tym jak jej matka uciekła z domu. W Azarath uczono jej kontrolować swoje emocje, w celu powstrzymania swoich demonicznych mocy.

0
PKT
Joker

Joker to morderczy psychopata z Gotham, wróg Batmana. Mimo że jego prawdziwe imie i pochodzenie są nieznane, wiemy że został zepchnięty do kadzi z chemikaliami, przez które jego twarz zbialała, włosy stały się zielone, a jego usta wygieły się w przeraźliwym uśmiechu. Całkowicie nieprzewidywalny, bez zasad moralnych, nie baczący na ludzkie życie, Joker rozsiewa mordy i śmieszny chaos. Liczba jego ofiar rozciąga się w tysiące, wszyscy zabici przez jego obsesję zniszczenia Mrocznego Rycerza.

0
PKT
Aquaman (Arthur Curry)

Aquaman jest władcą Atlantydy i ziemskich oceanów. Posiada niesamowitą szybkość i siłę, a także zdolność rozkazywania wszystkim morskim stworzeniom. jego unikalna fizjologia pozwala mu przetrwać na lądzie i na największych głębokościach oceanu ciśnienie i temperaturę. Na lądzie i w wodzie, walczy by chronić oba światy używając swoich niezwykłych możliwości i wpływów politycznych.

0
PKT
Harley Quinn (Harleen Quinzel)

Fikcyjna postać z Batmana. Kiedyś psychiatra, lecz została pomocnicą i ulubioną dziewczyną Jokera. Jest roześmiana, ale czasami zachowuje się jak dziecko i płacze kiedy Joker jest na nią wściekły.

0
PKT
Poison Ivy (Pamela Isley)

Była studentka zaawansowanej botanicznej biochemii,posiada zdolność do kontrolowania/manipulowania wszystkich roślin oraz odporność na wszystkie znane trucizny i toksyny. Jest fanatyczka w obronie roślin, a nawet skłonna do mordu w celu obrony swoich przekonań. Czasem kocha Batmana, a kiedy indziej jest bardziej niż chętna, aby zabić Mrocznego Rycerza.

0
PKT
Two-Face (Harvey Dent)

Two-Face jest przestępcą, którego połowa twarzy jest oszpecona strasznymi bliznami, a druga oszałamiająco przystojna. Ma całkowitą obsesję na punkcie liczby "2", dualizmu i losu. Zanim podejmie jakąś decyzję rzuca swoją monetą, której jedna strona jest poryta bliznami. Harvey Dent zanim stał się złoczyńcą, był prokuratorem Gotham City i jednym z sojuszników Batmana. Sam Mroczny Rycerz uważa że Dent jest jednym z jego największych niepowodzeń.

0
PKT
Pingwin (Oswald Cobblepot)

Oswald to niski, krągły mężczyzna z długim spiczastym nosem. Zwykle nosi smoking, cylinder oraz monokl i przechowuje rozmaite parasole, które mają ukryte różne funkcje, takie jak transport czy broń.

0
PKT
Black Canary (Dinah Lance)

Black Canary znana jest z jej wyszkolenia w sztukach walki oraz ze zdolności zwanej płacz kanarka-wysokiej mocy krzyku, który jest w stanie rozbijać obiekty i obezwładniać złoczyńców.

0
PKT
Łowczyni (Helena Bertinelli)

Często współpracuje z Batmanem. Dzięki swojej inteligencji uzyskała pracę w college'u w Gotham.Mała Helena wychowała się w luksusie i miała wszystko czego dziewczynka mogła sobie zażyczyć. Jej rodzice nie zarabiali pieniędzy poprzez pracę, ale dzięki temu, że ojciec młodej Heleny był szefem mafii. Wkrótce jakiś gangster zabił jej brata, mamę i tatę. Wychowali ją ciotka i wujek. Nauczyli ją rozwiązywania zagadek, samoobrony oraz posługiwania się kuszą. Później wyprowadziła się od krewnych, kupiła mieszkanie w bloku oraz zastawiła w nim specjalne pułapki, a z tego co zostało kupiła kostium oraz kuszę. Helena przyjęła imię Huntress i wypowiedziała wojnę mafii.

0
PKT
Hawkgirl (Shiera Sanders)

hiera Sanders pojawiła się po raz pierwszy w Flash Comics # 1 jako wsparcie dla Hawkmana. Archeolog Carter Hall ma sen, że jest księciem starożytnego Egiptu, Khufu, który ma kochankę, Księżniczkę Chay-Ara. Następnego dnia, Carter spotyka kobietę imieniem Shiera która wygląda dokładnie tak jak kobieta w jego śnie. Carter ujawnia tożsamość Hawkmana, po czym Shiera zostaje jego dziewczyną. Shiera pierwszy pojawia się w kostiumie w All Star Comics # 5 jako część Justice Society of America. Shiera posiada skrzydła zrobione z Nth metalu (specjalny rodzaj metalu dostępny na planecie Thanagar) opracowane przez Hawkmana i jest w stroju podobnym do tego jaki on posiada. Shiera nadal nosi kostium i skrzydła w późniejszych opowiadaniach, ostatecznie przyjmując tożsamość Hawkgirl.

Komentarz[opcjonalny]:


komentarze/historia głosowań

Queen K[19:57:47, 2015-04-22]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[10:09:10, 2015-04-22]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[14:19:13, 2015-04-20]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[10:45:24, 2015-04-16]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

drake[08:46:35, 2015-04-15]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[11:27:16, 2015-04-14]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[13:22:39, 2015-04-10]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[12:29:08, 2015-04-06]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

drake[11:23:08, 2015-04-05]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

Sheldon[11:04:58, 2015-04-05]
 Green Arrow (Oliver Queen)5
 Flash (Barry Allen)5

1 2 3 4 5
Weź udział w innych bitwach:

Castle

Niezwykle popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle, nie przypadkiem jest przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które opisał wcześniej w swoich książkach. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pani detektyw w rozwikłaniu tej misternej zagadki, jak i kolejnych, co wcale nie budzi jej zachwytu..

Lekarze

"Lekarze" to serial medyczny oparty na autorskim polskim scenariuszu. Główna bohaterka, Alicja Szymańska, to młoda, utalentowana i ambitna chirurg. Jest przekonana, że ma opracowany plan swojego życia - przyszłość wiąże z ukochanym Krzysztofem i wytyczoną ścieżką kariery medycznej. Jednak los szykuje dla niej niespodziankę.

Władca Pierścieni

Władca Pierścieni opowiada historien Hobbita, Frodo, który dostaje od wujka, Bilbo tajemniczy pierścień. Jak się później okazuje pierścień ten był własnością władcy ciemności, Saurona. Teraz Frodo wraz z rójką przyjaciół Samem, Merrym i Pippinem wyruszają do Rivendell, królestwa Elfów, gdzie dochodzi do narady, jej uczestnicy ochodzą do wniosku, że trzeba zniszczyć pierścień. Tego także podejmują się dzielni hobbici i wraz z czarodziejem Gandalfem, efem Legolasem, krasnoludem Gimlim, ludźmi Aragornem i Boromirem wyruszają by wykonać zadanie.

 

www.bitwapostaci.pl